Merhaba Dünya !!!

Uzunca bir süredir hazırlıklarını yaptığımız blog projemizi hayata geçirmiş olmaktan duyduğumuz hazzı tarif etmek pek mümkün olmayabilir. Dijital yayıncılığa başladığımız ilk zamanlardan beridir ilkelerimizden taviz vermeyerek, yenilikçi ve inovatif bir anlayışa sahip ekibimizle birlikte yepyeni bir projeyle karşılarınızda olmaktan gurur duyuyoruz.

Yayına başladığımız ilk günlerdeki heyecanımızı daha dün gibi yüreğimizin derinliklerinde hissederken, geçen zamanla birlikte profesyonelliğe olan inancımızı amatör ruhumuzu kaybetmeden sürdürmek niyetindeyiz.

Aslında buraya diğer pek çok yayın organının yaptığı gibi süslü vaatler sıralayabilir ve beklentiyi gereksiz bir şekilde yükseltmeyi deneyebilirdik, ama yapmadık.

Sade, akışkan ve de en önemlisi ticari kaygılardan uzak bir şekilde yayın hayatımızı daha da aktif bir şekilde sürdürmek ve daha fazla okuyucuya ulaşmak niyetindeyiz.

Aklınıza takılan herhangi bir konu ya da sorunla ilgili eskiden olduğu gibi yine iletişim kanallarımızın açık olduğunu belirtmek isteriz.

Saygılarımızla…

Future Dergi Ekibi